Фотоальбом

Відбілювання зубів

Красиві, ідеально рівні й білі зуби - це, перш за все, невід'ємний елемент привабливо усмішки. Це - символ здоров'я й успіху. Це - те, що викликає у нас захоплення і симпатію. Приємне враження від посмішки створюється, в першу чергу, за рахунок кольору зубів. Але, на жаль, мати від природи білосніжні зуби дано далеко не всім. І навіть ті щасливчики, у яких зуби білі від народження, можуть з часом втратити цю перевагу.

Чому зуби з часом втрачають свою білизну?

Протягом життя наші зуби піддаються постійному впливу різних барвників, які містяться в напоях і харчових продуктах. Часто причиною фарбування зубів є прийом деяких лікарських препаратів у ранньому дитячому віці, що веде до формування стійкого зміни кольору зубів.

Такі фактори як природне старіння зубів, вживання кави, чаю та інших продуктів, що містять барвники, а також куріння залишають свої відбитки і роблять колір зубів далеким від ідеалу. Як наслідок, виникає дісколоріт - зміна кольору зуба. Барвники мож

уть осідати на поверхні (зовнішнє фарбування) або проникати в тверді тканини зуба (внутрішнє фарбування). Але сучасна естетична стоматологія, яка постійно вдосконалює технології та методики лікування зубів, знайшла приголомшливо зручний і абсолютно нешкідливий вихід і з цієї ситуації - відбілювання зубів, тобто висветленіе кольору зубів на кілька тонів.

Технології відбілювання зубів займають видне місце серед консервативних методів естетичного стоматологічного лікування. Сьогодні існують два основних види відбілювання зубів - кабінетне й домашнє. У домашніх умовах відбілювання зубів зазвичай займає досить багато часу і не завжди з очікуваним результатом. Ні для кого не секрет, що багато спеціальні вибілюючі зубні пасти та інші засоби, як обіцяє нам реклама, не можуть зняти із зубів камінь. До того ж деякі препарати можуть спричинити за собою такі неприємні наслідки, як збільшення чутливості зубів до перепадів температури, або до солодкого, наприклад. У клініці Арсената відбілювання зубів виконується всього лише за 30 хвилин, і в кожному окремому випадку досягається необхідний ефект відбілювання зубів за мінімальний час, не надаючи шкідливого впливу на здоров'я зубів, а також порожнини рота.

Відбілювання зубів за допомогою апарату SEMA
Сучасні методики з відбілювання зубів, що використовуються стоматологами клініки Арсената - це безболісні і нешкідливі процедури, які дозволяють швидко і якісно відбілити зуби і дають відмінний результат. Відбілювання зубів в нашій клініці займає мінімум часу завдяки високій концентрації відбілюючих речовин, що містяться в використовуваних нашими фахівцями гелях для відбілювання зубів. Клініка Арсената пропонує Вам послугу по відбілюванню зубів за допомогою новітнього апарата SEMA, який є останньою розробкою в області естетичної стоматології і з неймовірною швидкістю набирає популярність серед пацієнтів, які бажають отримати не просто білі зуби, а красиву, здорову і білосніжну посмішку.

Для відбілювання зубів безпечною і високоефективною системою застосовується апарат останнього покоління - лампа SEMA. Відбілювання зубів даним методом чудово і абсолютно без ризику для здоров'я зубів змінює їх колір на кілька відтінків, за бажанням пацієнта, в сторону прояснення. Відбілювання апаратом SEMA проводиться в стоматологічному кріслі за одне відвідування. Процедура дуже проста. Спочатку на зубну емаль наносять захисний лак, після чого його змивають, ізолюють ясна і губи спеціальними протекторами, а на поверхню зубів наноситься гель, який активується світлом лампи системи відбілювання SEMA. Після закінчення процедури зуби обробляються зміцнюючими препаратами. Єдине протипоказання до застосування даної методики - вагітність і лактація.

Перевага відбілювання зубів апаратом SEMA
Освітлюются навіть самі потемнілі ділянки;
Перед системою відбілювання зубів не існує перешкод;
Не викликає чутливості зубів;
Вся процедура займає близько 1,5 години;
Відбілювання зубів абсолютно безпечно;
Збільшується гладкість емалі і значно знижується ризик до повернення колишньої кольору.
Щоб зуби залишалися такими ж білими, краще уникати вживання фарбувальних напоїв і їжі, куріння, а також не забувати чистити зуби 2 рази на день. Під керівництвом досвідчених фахівців клініки Арсената відбілювання зубів за допомогою апарату SEMA не має негативних наслідків. Натомість пацієнт отримує привабливу, гарну і білосніжну усмішку, яка при правильному догляді за зубами буде виблискувати довгі роки.

Зняття зубних відкладень (каменів)
На жаль, як би ретельно ми ні чистили свої зуби вранці і ввечері, якими б професійними зубними щітками і хорошими зубними пастами не користувалися, все одно на наших зубах залишаються зубні відкладення. Згідно зі статистикою, зубний камінь присутній у 70% дорослого населення. Це не дивно, адже спровокувати його появу досить легко. Білий, ледь помітний наліт, який утворюється вздовж краю ясен, є дуже небезпечним: якщо його не видаляти якийсь час, то з часом з'являється так званий каркас з вуглеводнів, міцно прикріпляється до поверхні зуба. У такому випадку, слина, яка зазвичай надає сприятливу дію на зуб, не досягаючи зуба, впливає на наліт. В результаті відкладення мінералів слини виникають зубні відкладення, проти яких наша зубна щітка безсила.

Ще в недавні часи для видалення зубного каменю застосовувався ручний інструмент. Сьогодні існує декілька способів видалення зубних відкладень. У клініці Арсената процедура «зняття зубних відкладень» пропонує очікуваний результат, виконується дуже швидко, якісно і абсолютно безболісно. Зняття зубних каменів в нашій клініці - це індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Спеціальне обладнання та новітні препарати, використовувані нашими стоматологами, дозволяють нам гарантувати своїм клієнтам неперевершений результат і збереження повноцінного здоров'я зубів!


Процедуру «зняття зубних відкладень» в клініці Арсената можна провести декількома методами: за допомогою ультразвуку, а також за допомогою лазера. Лазерна чистка використовується вже близько 15 років, і безліч досліджень доводять абсолютну безпеку зняття зубних відкладень лазером для всієї структури зуба. Цей метод дозволяє з легкістю прибирати не лише великі зубні камені, але і поддесневие зубні відкладення. Видалення поддесневих каменів в пародонтології робить настільки неприємну процедуру легко переноситься. В результаті видаляються всі патологічні утворення (м'який наліт, камені та грануляції) і руйнуються бактеріальні клітини, а клітини твердих тканин зуба залишаються в переважній більшості неушкодженими. Відсутність травми визначає спокійний період загоєння, позбавлений хворобливості і набряків. Вам не доведеться скасовувати свої плани і сидіти на знеболюючих препаратах. Через 2-4 тижні Ви будете приємно здивовані станом зубів і ясен.

Що стосується протипоказань до застосування тієї чи іншої методики зняття каменів, Ви все зможете дізнатися у фахівців нашої клініки.