Фотоальбом

Протезування


У наші дні високих стоматологічних технологій лікування або заміна зубів вже не є недосяжним завданням.
Сучасні послуги стоматології включають:

- установку зубних коронок;
- лікування зубів;
- протезування зубів;
- виправлення порушень зубного ряду;


Протезування зубів
Сучасна стоматологія, зокрема ортопедія, включає точну діагностику, лікування будь-яких порушень цілісності зубної тканини. І хоча всі знають, але не зайвим буде нагадати, що чим раніше пацієнт звернеться з проблемою до лікаря, тим легше і швидше буде протікати процес лікування. Фахівці радять відвідувати стоматолога не рідше двох разів на рік.
Якщо в деяких випадках лікування не дає результатів або його застосування не має сенсу, зуб доводиться видаляти. Після цього стоматолог може вам запропонувати зубне протезування.

Всім не слід забувати, що відсутність деяких зубів не тільки виявляє собою неестетично картину, але ще й може сприяти утворенню травних проблем, викривлення уцілілих зубів і безповоротним змін кісткових тканин лицьової частини. Зубні протези - це кращий вихід якщо створилася ситуація з втратою зубів.

Сучасні зубні протези мають самі різні форми, конструкції та види. Крім функції заміщення зубів, в стоматології існує косметичне й естетичне протезування.

Протезування буває різним по вартості та термінів виготовлення самих протезів.
Сьогодні поширено два види протезування - знімне й незнімне протезування.
Знімне протезування включає в себе повністю знімне протезування, знімне частково, зубне протезування з телескопічною і кламерною фіксацією і на замках.

Незнімне протезування - це зубні коронки, мостові конструкції, вініри, вкладки. Сучасна стоматологічна ортопедія може запропонувати варіанти протезування за допомогою імплантатів.