Фотоальбом

Хірургія

Хірургічна стоматологія - напрямок загальної стоматології, яке попереджає хвороби порожнини рота, зубів і діагностує захворювання та визначає напрямки їх лікування. Дії сучасної хірургічної стоматології спрямовані на запобігання запальних захворювань в порожнині рота, дефекти і деформації в щелепно-лицевій області, які виникли в результаті механічних впливів або є вродженими.

Хірургічна стоматологія спрямована на збереження здоров’я зуба. Сучасні технології та досягнення науки дозволяють проводити зубо-зберігаючі операції, позбавляють пацієнта від захворювання, і той же час уникають видалення зубів. Найчастішими операціями, що проводяться фахівцями хірургічної стоматології є видалення  зубів.

Іноді повне видалення зуба може бути неминучим. В даному випадку фахівці видаляють зуб, якщо він:
- сильно зруйнований або вражений парадонтологічною хворобою, не підлягає лікуванню;
- зуб зламаний так, що відновити його просто не можливо навіть сучасними методами реставрації;
- зуб неправильно розташований в ротовій порожнині;
- зуб "мудрості", який спричиняє масу незручностей;
- молочні зуби, які заважають прорізування постійних зубів;
- видалення зубів по ортодонтичним показам.

Якщо зуб можна зберегти фахівці хірургічної стоматології завжди запропонують Вам лікування.
Лікування проводиться із застосуванням сучасних анестетиків, завдяки яким, хірургічні маніпуляції будуть безболісними.
Сучасним і перспективним розділом хірургічної стоматології є імплантація. Часто необхідні підготовчі операції, що дозволяють сформувати потрібну висоту і товщину альвеолярного відростка, в який планується ввести імплант. Після видалення зубів тканини не відчувають навантаження при жуванні і починають атрофуватися, установка імпланту в цій області альвеолярного відростка стає неможливою. У таких випадках застосовують методики нарощування кісткової тканини власної або штучної кісткою. Процес загоєння після таких операцій триває від чотирьох місяців і довше. Приступати до імплантації раніше цього терміну протипоказано.