Фотоальбом

Статті - Нерівні зуби

Нерівні зуби

Проблема нерівних зубів зустрічається не так вже й рідко. У силу самих різних причин можуть бути відхилення викликають естетичні дефекти. Але досить часто вони можуть викликати проблеми з мовою і навіть зміна симетрії особи. З цього приводу можуть виникнути навіть психологічні проблеми. Якщо такі зміни проходять безболісно, ​​то багато їх просто не помічають. У будь-якому випадку увага до свого здоров'я змушує про це задуматися.

Найкраще зверніться в стоматологічну клініку за порадою до фахівців. Великий досвід роботи, накопичений у цій області, говорить, що такі відхилення далеко не прості. Неправильне положення зубів може викликати проблеми травлення, які призводять до захворювань шлунка. Неправильне м'язевий тиск може відбитися на нервовій системі. Систематичне подразнення призводить до неприємних больових відчуттів. Додатково в порожнині рота може бути велика кількість мікробів. Неправильне положення зубів утруднює процес очищення. Щоденна антисептична обробка просто необхідна, оскільки мільйони мікробів, можуть поширитися по всьому організму через кров і шлунок.

Додатково може розвинутися такий косметичний дефект, як неприємний запах з рота. Історія розвитку хвороби може протікати від утворення зубного каменю до гнійного запалення ясен. У стоматологічних клініках є послуга видалення зубного каменю. Але через неправильне положення зубів виконати її в повному обсязі не можна навіть засобами сучасної техніки.

Фахівці радять виправляти такі дефекти ще в дитячому віці. Але, якщо ви з цим затягнули, то нічого страшного. Зайнятися зубами можна і в зрілому віці, оскільки лікування абсолютно безпечне. Сучасні засоби моделювання використовують комп'ютерні моделі, які дозволяють визначити які стоматологічні конструкції оптимальні. Сполучна тканина навколо кореня зуба досить пухка. Тому переміщення зуба в правильне положення проходить безболісно.

Найчастіше використовуються брекети, які зараз мають різну конструкцію. Як данина моді, їх можуть прикрашати стразами. Брекети кріпляться безпосередньо на зуби. Вся конструкція міцно фіксує зуби дротом. Якщо ви не хочете посилювати імідж стразами, можна використовувати лінгвальні брекети, що кріпляться з внутрішньої сторони. Чисто в косметичних цілях можуть використовуватися вініри - одна з найбільш сучасних стоматологічних конструкцій. Естетично вони чудово вирішують проблему. Їх можна використовувати тривалий час, завдяки високій якості виконання. Але накладки не усувають проблем з розташуванням зубів. Тому їх краще розглядати як тимчасову міру. Нехтувати ортодонтією не слід. Виправлення прикусу проходить безболісно і вирішується в найменших деталях.