Фотоальбом

Статті - Правильне чищення зубів

Правильне чищення зубів

Якщо ви думаєте, що чищення зубів так, як вас вчили в дитинстві, це повноцінно і правильно, поспішаємо вас розчарувати. Чим раніше на ваші очі попадеться ця стаття, тим краще буде вашим зубам, ні і, природно, вам. Отже, почнемо. Якщо ви хочете зберегти ваші зуби як можна довше, тримайте їх постійно чистими. Повторюємо, завжди і постійно.
При вживанні в їжу, наприклад, меду, швидкість руйнування емалі просто жахлива, тому візьміть в звичку по можливості чистити зуби щоразу після їжі. Тим більше що більшість з нас звикло після їжі пити чай з цукром, який при попаданні на зуби теж приносить не найкращі наслідки. Тут, до речі, теж є один момент. Занадто часта чистка зубів також може викликати руйнування емалі і зажадає частого лікування зубів. Так що, чистите, але не перестарайтеся.
Що стосується безпосередньо правильної чистки, то ви будете здивовані, але більшість людей начисто не мають уявлення про такі речі, як зубна нитка і зубний еліксир, які, між іншим, вважаються стоматологами як ОБОВ'ЯЗКОВІ засоби для щоденного догляду за зубами.


Проведіть експеримент: почистіть зуби щіткою, як ви завжди робите, а потім зубною ниткою, і подивіться, скільки насправді залишків їжі залишається в ваших міжзубних проміжках. Ось так от, ваша улюблена щітка, виявляється, лише складовий елемент в комплексному догляді за зубами, який створює лише ілюзію чистоти. Тому, чистити зуби треба, спочатку зубною щіткою з хорошою пастою, потім зубною ниткою, і в кінці ще прополоскати зубним еліксиром. Це і буде і правильно, і повноцінно. Не дивіться на оточуючих, які їдять на ніч тістечка, при цьому, не чистячи зуби перед сном, не користуються зубною ниткою, постійно курять. Час все розставить на свої місця. Ваші зуби повинні бути як ваші руки або обличчя - завжди чистими. Ви ж не будете ходити замурзаним? Так і не ходіть з брудними після їжі зубами. Підтримуйте їх в постійній чистоті, правильно доглядайте, регулярно відвідуйте стоматолога, і ви назавжди забудете про такі кошмарах, як зубний біль або беззуба посмішка.