Фотоальбом

Статті - Відбілювання зубів

Відбілювання зубів

Білосніжна усмішка - це саме те, про що протягом усього життя турбується величезна кількість людей. Можливо, це викликано в першу чергу дією реклами, яка твердить, що білі зуби є запорукою успіху, як у суспільному, так і в особистому житті людини. Однак реклама не розповідає, як цього домогтися, а допомогти в цій справі зможуть тільки досвідчені лікарі стоматологи.

Варто пам'ятати, що очищення і відбілювання зубів є по суті справи вельми відповідальною процедурою, яка повинна проводитися тільки висококваліфікованими фахівцями, з метою уникнути неприємностей і ускладнень.
На думку стоматологів, білі зуби не завжди є ознаками їх відмінного здоров'я. У людини можуть бути навіть жовті зуби, але при цьому їх станом можна буде позаздрити.

По суті справи колір зубів залежить безпосередньо від їжі, а саме від харчових барвників, і таких шкідливих для зубів напоїв як кава і, звичайно ж, сигарет.

Як часто необхідно проводити відбілювання зубів?

Стоматологи рекомендують раз на півроку проводити професійну очищення порожнини рота, яка має на увазі ретельне видалення всіх відкладень, що скупчилися на поверхні. При цьому відкладення можуть бути м'якими - маються на увазі різні нальоти і твердими, а саме зубні камені. Однак все це є лише поверхневими процедурами, які не впливають на колір зубів. Відбілювання увазі хімічний вплив на емаль зуба, тому те, як часто проводити відбілювання вирішує кожен пацієнт окремо.

Види відбілювання
Професійне відбілювання в свою чергу поділяється на домашнє і кабінетне, тобто процедура протікає в кабінеті лікаря - стоматолога. Офісне або кабінетне відбілювання увазі в свою чергу дві різні процедури. Так, у першому випадку реакція запускається шляхом змішування двох хімічних речовин, у другому - проводиться під впливом спеціальних ламп або лазера. Ціни на відбілювання зубів за допомогою лазера високі, однак і ефект більш очевидний. Після проходження всіх етапів відбілювання, а їх зазвичай буває від одного до трьох, пацієнту для закріплення ефекту проводять кілька процедур будинку. Спеціально для клієнта виготовляють капу з відбілюючим складом, яка одягається на ніч. Таку процедуру необхідно буде повторювати протягом п'яти - десяти ночей.

Різні засоби відбілювання, які продаються в аптеках.
Не рекомендується застосовувати дані засоби на протязі довгого часу. Вони значно підвищують чутливість зубів, після чого вони починають видавати сильні реакції на гаряче і холодне. Не варто користуватися відбілюючої пастою частіше двох разів на тиждень. Багато хто цього не знають, а потім приходять до стоматолога з проблемою чутливості зубів. Пам'ятайте, що якісне відбілювання може провести тільки лікар стоматолог.